Translate

O Autorze

Radca Prawny Barbara Wrońska


Jestem członkiem samorządu radcowskiego – Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz samorządu adwokackiego – Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W 2012 r. ukończyłam aplikację adwokacką i otrzymałam wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, natomiast w 2013 r. uzyskałam wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Indywidualną kancelarię radcy prawnego prowadzę od 2013 r., zaś praktyczne doświadczenie zawodowe, zdobywałam w renomowanych kancelariach adwokackich począwszy od rozpoczęcia wyższych studiów prawniczych w 2001r., najpierw jako asystent, następnie aplikant adwokacji oraz po zakończeniu aplikacji – adwokat.
W mojej karierze zawodowej zajmowałam się obsługą prawną przedsiębiorców, w tym spółek i spółdzielni, prowadzeniem sporów przed Sądami Powszechnymi oraz sprawami z zakresu prawa nieruchomości i prawa lokalowego, w tym ustalaniem stanu prawnego gruntu, procesami inwestycyjnymi, najmem powierzchni komercyjnych, a także  prowadzeniem spraw, z zakresu dekretu z 26 października 1945r. o własności i użytkowaniu  gruntów na obszarze m. st. Warszawy.
Ukończyłam liczne kursy i szkolenia zawodowe oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i uzyskałam licencję zawodową.
Począwszy od roku 2010 prowadziłam w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, następnie Uczelni Vistula, wykłady z zakresu prawa cywilnego i nieruchomości.
W mojej pracy zawsze kieruje się indywidulanym podejściem do każdego Klienta, rzetelnością oraz zapewnieniem usług prawniczych o najwyższych standardach.
 telefon: 607 042 886
adres e – mail: kancelaria.wronska@wp.pl


r. pr. Barbara Wrońska


4 komentarze:

 1. W kancelarii Chmurski i Trzebiatowski www.chmurski.com.pl/ - znaleźliśmy to, czego szukaliśmy już od dawna. Znakomici prawnicy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś jest z Opola lub z okolic warto zapoznać się z ofertą kancelarii Hilarowicz.
  U mnie w firmie był spory problem, który dzięki specjalistom z kancelarii został szybo rozwiązany. Dla zainteresowanych osób tym tematem zostawiam szczegóły :) upadłość konsumencka opole. Wiadomo każda sprawa jest inna ale warto zaufać odpowiednim osobom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam, że radca prawny to bardzo ważna osoba, dzięki której można uporać się z różnymi problemami związanymi z prawem i naszymi sprawami, ale jestem też zdania, że warto wybierać radców, którzy mają doświadczenie i znają się na swojej pracy. Zerknijcie sobie może na stronę radcaprawny-trojmiasto.pl Aby tam znaleźć odpowiednią pomoc dla Was.

  OdpowiedzUsuń